הממצאים בו זמנית של בית המשפט מראים כי עלויות הייצור חרגו ממחירי המכירות בשנת 1952 ובשנים הקודמות, וזה מאפיין מדאיג עבור כל קבוצה תעשייתית. זה בתורו כרוך בהוצאות נוספות, התורמות להפסדים נוספים.

אלומיניום מצא את דרכו למגוון מוצרים

החל מסירים ומחבתות ועד נורות תאורה, קווים, מכוניות ואופנועים. במאמר זה נבחן את האלומיניום, תכונותיו, התרחשויותיו והתנהגותו. נבחן את מחזור החיים של האלומיניום, מייצור הול-הרולט שלו ועד גלגולו ומיחזורו.

היתרונות העיקריים של מוצרי אלומיניום הם קלילות

עמידות בפני קורוזיה, עמידות, חוזק, ייצור גמיש, תחזוקה קלה, איכות ומראה אטרקטיבי, מה שהופך אותו לחומר אידיאלי לשימוש בבניינים המשמשים כמעט לכל מטרה. בשנת 1972 המירו החברות את התהליך לכימיקלים מיוחדים כגון טריהידרוקסיד מאלומיניום, המשמשים בתעשיית הגומי והפלסטיקה כמעכבי בעירה וחומרי מילוי. תרכובות אלומיניום שזוהו כסוכני עזר לפני 70 שנה נותרות ייחודיות בשל השימוש הנרחב בהן בחיסונים בבני אדם.

הרעיון של מפעל התכת אלומיניום הידרו-אלקטרי בדולגרוג (ראה NPRN 85420) הוגש בשנת 1895

אך אלומיניום הופק רק בשנת 1908. בשנת 1904 נוסדה חברת Loch Leven Water and Electric Power Co. על ידי חוק הפרלמנט. , שהתמזגה עם צפון בריטיש אלומיניום ושות 'בע"מ, שנוסדה בשנת 1894, לבניית עבודות האלומיניום בשנת 1905 [9].

תחמוצת אלומיניום מועברת מטידמות ', שם היא מעובדת למטילים שנשלחים ליבשת בארו אין פורנס. העיירה נמצאת בקו הסניף של גוד יארד מקילדיין לקילוף וגודרה, שנמשך חצי קילומטר עד מניפות ציפוי, שם נבנות עבודות אלומיניום בפיל וגודרה.

העסק העיקרי של המערער

הוא ייצור מכשירי חשמל ביתיים ממעגלי אלומיניום. נכון שאיכותם הנחותה של הכלים המיוצרים במעגלים כאלה וקשיי הייבוא הם בלתי ניתנים להתגברות, אך הם מוצאים שוק טוב. במהלך המלחמה האחרונה ייבוא המעגלים הפך כל כך קשה עד שהיה צריך להקים את חטיבת הגלגלים של מעגל עובדי המאנו מגרוטאות.

אנו מציעים מגוון רחב של דלתות זכוכית ואלומיניום

כך שתוכלו להיכנס לבית, למשרד או לבניין בנוחות ונוחות. עיצוב החזית של אתר הנופש כולל תקרות מהרצפה עד התקרה, צבעי ברונזה כהה או זהב, זכוכית בידודית למזג אוויר משתנה ואור בחוץ. אנו מציעים תצורות אלומיניום חזקות כך שיהיו לך דלתות חזקות וחסונות המגנות עליך בבטחה ומפני נזק.

בית המשפט לא פירט על המפרט המדויק של ברונזה כהה וזכוכית מבודדת מהרצפה עד התקרה המשתנה עם מזג האוויר והאור החיצוני

פרט בהתחשב באופי המצומצם של הבקשה. Viracon הייתה אחת מיצרניות הזכוכית הבודדות אם לא היחידות בעולם שסיפקו את הציפוי הספציפי הדרוש ליצירת המראה הייחודי של מלון ווין. בית המשפט דן לעיתים ביחסים המורכבים בין קבלן לקבלן משנה.

עניין זה נובע מחוזה בין Viracon לבין התובע

Far East Aluminium Works Co., Ltd., במסגרתו סיפקה זכוכית בידוד Viracon ל- Wynn Cotai Resort ו- Macau Resort. הערעור על צו החופשה המיוחדת מיום 29 ביולי 1955 שהוגש על ידי בית הדין לענייני ערעור לעבודה בהודו בקלקוטה הוגש. בעניין זה ביקש בית המשפט לפטר את הנאשם, Viracon, Inc., על סמך סקירה של פרוטוקול ההליכים שהוגש כאן מהסיבות הבאות: הבקשה נענתה בחלקה ונדחתה בחלקה.