היום אני נותן לך את המדריך השלם לרכישת אינסטלציה וברזים לחדר האמבטיה שלך כשאתה בונה בית חדש.

מאמר זה יעזור לכם ללמוד על אתר הבנייה

על הצינורות והחומרים השונים וכיצד לתקן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר. מערכת תברואה מורכבת מצינורות אספקה וצינורות; כל אחד מהם ממלא תפקיד מכריע בהבטחתכם שיש לכם מים נקיים ובטוחים. התברואה כוללת מערכת אספקת מים המספקת מים נקיים לביתך, כמו גם מערכת ביוב לניקוז מים מכל מה שמשתמשים בו. הם ישכחו כיצד פועלות מערכות התברואה של הבית, מקווי השירות ועד הביוב.

אם ברצונך להתקין אינסטלציה מבלי שתיתקל באף אחת מהמשוכות הללו

זה עוזר לקבל לוח זמנים להתקנת אינסטלציה שהוגדרה עבורך. אם אתה גר בבית ישן, זה עלול להיסתם מעט אם הבעלים הקודם אוהב לשים עליו את הידיים שלו. בבניית בית חדש, תהליך התקנת מתקנים סניטריים והשגת הרמוניה מושלמת צריך להיות שיטתי. לדוגמה, אם יש לך לחץ מים נמוך בבית שלך, יתכן ותיתקל בבעיות בצנרת הראשית המובילה ברחוב.
כדי לקרוא עוד בנושא של שירותי אינסטלציה ואיתור נזילות ניתן לגשת לאתר mghs.co.il

הבנת יסודות מערכות התברואה תאפשר לך להבין טוב יותר את סוגי הבעיות המתעוררות

וכאשר אתה מתכנן לשפץ את ביתך החדש, זה יעזור לך לתכנן מערכת שתעבוד כראוי ותעביר קודי תברואה. אם אתה מרגיש תקוע בכל עת או שיש לך שאלות שאינן מכוסות בספר זה, אל תהסס לפנות לאינסטלטור או לפקח מקומי. האינסטלטורים של הצוות שלנו בודקים את מתקני התברואה הנוכחיים של הנכס שלכם ומסבירים את אפשרויות ההתחדשות שלכם.

אנו מציגים גם סכמות של מערכות אינסטלציה ביתיות שיעזרו לפקחים להבין את מערכת האינסטלציה שלכם

אנו מספקים תיאור מפורט של מערכת תברואה טיפוסית, כולל שירותים, אוורור ביוב וצנרת, ונותנים סקירה כללית על כל סוגי מערכות התברואה והצנרת הקיימות בביתכם. יסודות מערכות מים ושפכים כמו גם שימוש ותחזוקה נכונים של צינורות ביוב מכוסים גם כן. פרק זה אינו עוסק בקודי אינסטלציה, אך הוא אמור להוות נקודת התחלה טובה להערכת המערכת הביתית שלך. פרק זה מכסה מונחים ועקרונות בסיסיים למתקנים סניטריים שעל פקחים לדעת ולהבין על מנת לגלות הפרות של כללי הבית בקשר למתקנים סניטריים. הספר מתחיל ביסודות העמידה בתקנות התברואה המקומיות שלך ובשימוש ותחזוקה נכונה של מערכות תברואה.

אם אתה כבר משקיע מנוסה להשקעה בעשה זאת בעצמך, מדריך אינסטלציה DIY מתקדם יותר זה יעזור לך להפיק את המרב מסיר הפנסיה שלך. אתה לא צריך לשלם עבור יותר חומרה או חומרה אם פעל לפי השלבים להתקנת גופי אמבטיה משלך.

אנו מציעים שירותים סניטריים שיעזרו לך בתחזוקת המערכת הסניטרית ואביזרי ביתך

אינסטלטורים מנוסים מספקים שירותי תחזוקה באיכות גבוהה, כך שתוכלו להימנע מבעיות גדולות. אם הכיור הבא מתנקז לאט, התקשר לאינסטלטור – הוא לא יתנהג ולא תצטרך לקנות כלי חדש. אנו עוזרים בכל דבר, החל מהתקנת צנרת חירום ועד לעבודות אינסטלציה יומיומיות וחירום תברואתי.

אנו אוספים קישורים להוראות DIY החשוב ביותר לטיפול בבעיות תברואה נפוצות וספציפיות ומספקים הוראות להוראות מעקב

תמונות ואיורים מנחים אותך לאורך 40 משרות עבודות האינסטלציה הנפוצות ביותר. אנו מכסים אביזרי וגודל חוטים, כיצד לצנח ולהשתמש באביזרים לחיבור צינורות נחושת, PVC ו- PEX, ואנו מספקים ביקורות והנחיות לתמונות עבור 40 עבודות הצנרת הנפוצות ביותר.

מדריך פופולרי זה בן 256 עמודים מתמקד בעבודות תחזוקה ותיקון כלליות ומלמד אותך כיצד לנתק צינורות

לטפל בשירותים פועלים ולשמור על התברואה שלך כדי להפחית את הבעיות העתידיות. ספר זה בן 224 עמודים מכסה את יסודות עבודות התברואה, התברואה והתחזוקה וכן את הבעיות הנפוצות ביותר בתחום הסניטרי.

אם כבר יש לך ניסיון בעבודת יד DIY ומחפש מידע נוסף, אתה עלול לפספס את הספר הזה. הוא אינו מכיל מידע צעד אחר צעד על כל פרויקט, אך אם אתה כבר מכיר את היסודות של DIY, גם הספר לא קל מדי.

אם ניסית פרויקט אינסטלציה DIY שלא ממש הצליח

פנה למפקח בתים מוסמך כדי לבדוק את הפרויקט שלך. לפני שתגיש הצעה לביתך, עם זאת, עליך לדעת כיצד לפתור בעיות במתקנים הסניטריים. באמצעות בוכנה שטיפה או בורג ניקוז תוכלו לחסוך את עלות הביקור אצל אינסטלטור. לאחר שנמצא המקור, אינסטלטורים משתמשים במערכת סילוק הכוללת לרוב את שיטות ניקוי הביוב האחרות שנדונו לעיל. אם אתה חושד שיש בעיה עם דוד המים המיידי שלך, שכירת טכנאי HVAC או טכנאי אינסטלציה יכולה לחסוך לך תסכול רב והוצאות מיותרות.