האם אתה בעל בית או שוכר בישראל מתמודדים עם בעיות אינסטלציה ותוהים אם כדאי לך לשכור אינסטלטור פרטי או חברת אינסטלציה? זה אולי הזמן לגלות את התשובה לשאלה הנפוצה הזו שמטרידה אנשים רבים הזקוקים לשירותי אינסטלציה.

בפוסט זה נעבור על ההבדלים העיקריים בין אינסטלטור פרטי לחברת אינסטלציה, יחד עם היתרונות והחסרונות שלהם, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת.

כמו כן, נחקור את היתרונות בבחירת חברת אינסטלציה המעניקה זמינות 24/7 ונדון בחשיבותו של ציוד מתקדם בחברת אינסטלציה מנוסה.

אינסטלטור או חברת אינסטלציה: מה ההבדל?

כשמדובר באינסטלציה, בפני הלקוחות עומדות שתי אפשרויות: לשכור אינסטלטור פרטי או לפנות לחברת אינסטלציה מקצועית. אינסטלטורים פרטיים הם בדרך כלל קבלנים עצמאיים או פרילנסרים, בעוד שלחברות אינסטלציה יש צוות של אינסטלטורים מוסמכים, ציוד וכלי תכנון עבודה.

אינסטלטורים פרטיים עשויים להיות זולים יותר עבור סוגים מסוימים של תיקונים פשוטים, אך אין להם את אותה איכות גיבוי או המשכיות בשירות. חברות אינסטלציה, לעומת זאת, מציעות יותר אמינות, גמישות ולפעמים אפילו ערבויות להחזר כספי. לקוחות צריכים לשקול את היתרונות של כל אפשרות לפני קבלת החלטה.

סוגי עבודות אינסטלציה עם חברה מנוסה

כאשר בוחרים חברת אינסטלציה, חשוב להבין את סוגי שירותי האינסטלציה שהיא מציעה. אנשי מקצוע מנוסים בתחום האינסטלציה מספקים בדרך כלל מגוון רחב של שירותים, כולל תחזוקת אינסטלציה שוטפת, ניקוי ניקוז וביוב, תיקון והחלפת דוד מים, ותיקון נזילות ופיצוץ בצנרת.

שירותי תחזוקת אינסטלציה שוטפים כוללים בדיקת גופי אינסטלציה ווידוא שהכל תקין. שירותי ניקוז וניקוי ביוב משתמשים בציוד מיוחד לניקוי סתימות והסרת הצטברות. שירותי תיקון והחלפת מחממי מים מאבחנים ומתקנים בעיות במחממי מים חמים. לבסוף, שירותי איתור נזילות משתמשים בציוד ייעודי לאיתור ותיקון נזילות בצנרת הביתית.

יתרונות בחירת חברת אינסטלציה

לבחירת חברת אינסטלציה לצרכי האינסטלציה שלכם יש מספר יתרונות על פני שכירת אינסטלטור פרטי. היתרון העיקרי הוא שלחברת אינסטלציה יש צוות גדול יותר של אינסטלטורים מיומנים ומוסמכים מקצועיים, מה שמבטיח שבעיות האינסטלציה שלכם יטופלו ביעילות וביעילות.

בנוסף, לחברות האינסטלציה יש גישה לציוד מתקדם המאפשר להן לאבחן ולתקן בעיות במהירות. לבסוף, רוב חברות האינסטלציה מציעות ערבות לעבודתם, מה שנותן לך שקט נפשי שבעיות האינסטלציה שלך ייפתרו לתמיד.

אלו הם רק חלק מהיתרונות של בחירת חברת אינסטלציה על פני אינסטלטור פרטי.

דאגו להתקשר לחברת אינסטלציה בעלת מוניטין וניסיון שתוכל להציע שירותים מלאים ולהעניק לכם שקט נפשי.

ציוד עבודה מתקדם בחברת אינסטלציה

חברות אינסטלציה משקיעות רבות בציוד החדיש ביותר כדי להבטיח שהן יכולות לטפל בכל בעיות האינסטלציה ביעילות ובאיכות. אחד הכלים הנפוצים ביותר בהם משתמשות חברות אינסטלציה הוא ציוד בדיקת מצלמות המאפשר להן לזהות ולאתר בעיות אינסטלציה בצורה לא פולשנית.

כלי שימושי נוסף הוא ציוד סילון הידרו, המשתמש בזרמי מים בלחץ גבוה כדי לנקות צינורות ולהסיר סתימות. ציוד לאיתור נזילות הוא כלי נוסף שלא יסולא בפז בו משתמשות חברות אינסטלציה. לבסוף, החלפת צנרת מתקדמת מאפשרת החלפת צנרת ללא צורך בחפירה, וממזערת את ההפרעה לבית ולחיי היום יום.

מחיר תיקון אינסטלציה

עלויות תיקון אינסטלציה יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים. חלק מהגורמים הנפוצים ביותר שיכולים להשפיע על העלות כוללים את חומרת ומורכבות הבעיה, הזמן הדרוש להשלמת התיקון וסוג הציוד והחומרים הדרושים.

באופן כללי, שכירת אינסטלטור פרטי עשויה להיות מעט פחות יקרה מאשר שימוש בחברת אינסטלציה מקצועית, עם זאת, זה לא יכול להיות אידיאלי עבור תיקונים מורכבים.

בעלי בתים צריכים תמיד לחפש מדיניות תמחור הוגנת ושקופה בעת בחירת שירות אינסטלציה ולשקול קבלת הערכות בכתב מספקים מכובדים לפני שהם מתחייבים לכל עבודה.

איך לבחור חברת אינסטלציה

אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה, חשוב לעשות את המחקר שלכם ולבחור חברה אמינה ומוכשרת. עם כל כך הרבה אפשרויות שם בחוץ, זה יכול להיות מכריע לדעת איפה להתחיל.

להלן מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת חברת אינסטלציה:

 • רישוי והסמכות: בדקו כי החברה מורשית לבצע עבודות אינסטלציה כחוק באזורכם. זה גם רעיון טוב לוודא שהאינסטלטורים שלהם מוסמכים ומאומנים בטכניקות ובטכנולוגיות העדכניות ביותר.

 • השירותים המוצעים בהיצע: ודא שהחברה מציעה את השירותים הספציפיים שאתה צריך, בין אם זה תחזוקה, תיקון או התקנה.

 • שנות ניסיון: חפש חברה שפועלת כבר מספר שנים ויש לה רקורד מוכח של אספקת עבודה איכותית.

 • ביקורות והמלצות: בדוק ביקורות מקוונות מלקוחות קודמים, ובקש מהחברה המלצות מלקוחות מרוצים. זה ייתן לך תחושה של המוניטין שלהם ושירות הלקוחות.

על ידי התחשבות בגורמים אלו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברת אינסטלציה שתענה על הצרכים שלכם ותספק שירות אמין ומקצועי.

מעוניינים בחברת אינסטלציה עם קבלות? IGL אינסטלציה מעניקה שירותי אינסטלציה מתקדמים.

זמינות חברת אינסטלציה 24/07

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת חברת אינסטלציה הוא זמינותם. חברה המציעה זמינות 24/7 עדיפה, שכן בעיות אינסטלציה יכולות להתעורר בכל שעה ביום או בלילה.

זה מבטיח כי לקוחות יכולים לקבל שירות מהיר בכל פעם שהם צריכים את זה, אפילו במהלך חגים או סופי שבוע. לחברה אמינה צריכות להיות גם מספר דרכים ליצירת קשר כגון תמיכה בטלפון, בדוא"ל ובצ'אט מקוון. זה מאפשר ללקוחות ליצור קשר בקלות עם החברה ולקבוע פגישה או שירות חירום.

חשוב לציין כי ייתכן שחברות שממוקמות מחוץ למיקום שלך לא יציעו את אותה רמה של זמינות או שירותי חירום.

האם חברת אינסטלציה יכולה להציע שירותי חירום?

כן, חברות אינסטלציה רבות מציעות שירותי חירום 24/7 כדי לסייע בבעיות אינסטלציה מחוץ לשעות העבודה הרגילות. זה יכול להיות שימושי במיוחד במקרה של פיצוץ בצנרת או נזילות גדולות הדורשות תשומת לב מיידית כדי למנוע נזק לרכוש שלך. בעת בחירת חברת אינסטלציה, הקפד לשאול על זמינותם לשירותי חירום וזמני התגובה שלהם.

 • האם אני צריך להיות נוכח כדי שהאינסטלטור יעשה את עבודתו?
  זה תלוי בעבודה הספציפית שצריך לעשות. עבור עבודות תחזוקה שגרתיות רבות, כגון ניקוי ניקוז או תיקון דוד שמש, ייתכן שלא תצטרך להיות נוכח. עם זאת, עבור עבודות מורכבות יותר כגון החלפת צנרת גדולה או טיפול בנזילות בקירות, ייתכן שיהיה עליך להיות באתר כדי לאפשר לאינסטלטור גישה לאזורים הפגועים.

יתרונות בחירת חברת אינסטלציה

כשמדובר בבעיות אינסטלציה, חברת אינסטלציה מקצועית מציעה מספר יתרונות על פני שכירת אינסטלטור פרטי:

 • אינסטלטורים מיומנים ומוסמכים: חברות אינסטלציה מקצועיות מעסיקות רק אינסטלטורים מוסמכים ומורשים שהוכשרו לטפל גם בבעיות האינסטלציה המורכבות ביותר.

 • ציוד מתקדם: חברות אינסטלציה מצוידות בכלים ובטכנולוגיות החדישים ביותר כדי להתמודד עם כל בעיית אינסטלציה ביעילות וביעילות.

 • אחריות על עבודתם: רוב חברות האינסטלציה מציעות אחריות על עבודתם, מעניקה לכם שקט נפשי וחוסכת לכם כסף במקרה שמשהו משתבש.

 • זמינות: חברות אינסטלציה מציעות לעתים קרובות שירותי חירום 24/7, מה שמבטיח שתמיד תהיה לך גישה לסיוע אמין לא משנה באיזו שעה ביום.