חיתוך שורשים בביוב

/חיתוך שורשים בביוב
חיתוך שורשים בביוב2018-10-08T14:32:13+00:00

שירותי חיתוך שורשים

צמיחת שורשים בצנרת הביוב, היא תופעה שלא מעט אנשים נאלצים להתמודד איתה, בין אם הם מודעים לכך ובין אם לא. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הבעיה היא באמצעות אינסטלטורים מקצועיים שיודעים כיצד לטפל בצנרות ביוב.

אצלנו בחברת דודי אינסטלציה, תוכלו ליהנות מצוות מקצועי ומנוסה, שמתמחה בחיתוך שורשים בביוב, ניקוי הצנרת והחזרתה לעבודה תקינה. לרשות החברה עומדים אינסטלטורים מהשורה הראשונה וכלי עבודה מתאימים. אנחנו מבצעים את עבודתנו באזור המרכז והשרון.

חיתוך שורשים על ידי ביובית לפני ואחרי 3

טיפים

צנרת הביוב שלכם נסתמה? יש סיכוי גבוה ששורשיו של עץ סמוך חדרו אל הצנרת ויצרו מחסום בו נתפסו ניירות טואלט, מגבונים ופריטים נוספים שאינם מתכלים במהירות. סתימת שורשים, בעיקר של עצי הפיקוס הנפוצים מאוד בערים, היא בעיה נפוצה המחייבת התערבות של שרברב מקצועי וכאן דודי אינסטלטור נחלץ לעזרתכם.

פתרון לבעיה

באמצעות ציוד מתקדם וייעודי לחיתוך שורשים בצנרת ביוב, הכולל מוטות גמישים, ציוד חיתוך ומצלמות, דודי אינסטלטור חודר אל תוך הצנרת וחותך את השורשים שחדרו לחלל הצנרת דרך חריצים בבטון או החֶמר ממנו היא עשויה וחוסמים את המעבר החופשי – כל זאת, בלי לפגוע בצנרת ובלי צורך להחליף אותה. עם זאת, במקרים קשים במיוחד, בהם השורשים ניקבו את הצנרת, אין מנוס מהחלפת הצנרת הפגועה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר – חייגו 0722-657-843

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר.

לפני ואחרי חיתוך שורשים על ידי ביובית

סרטוני חיתוך שורשים שביצענו

שאלות ותשובות

כן! בשלב התכנון והבניה, רצוי להימנע משתילת עצי פיקוס בסמוך לצנרת. כמו כן רצוי לבצע מדי פעם בדיקת ביקורת של שרברב מוסמך כדי לוודא ששורשי עצים לא מסכנים את הצנרת שלכם.

כמו כן יש לבדוק את תקינות זרימת הביוב ולאתר נזילות. בנוסף, מומלץ להימנע מהשלכת חומרים ופריטים לא מתכלים לאסלה.

לא. הציוד המתקדם של דודי אינסטלטור כולל מוטות אוקולון חזקים וגמישים אליהם ניתן לחבר אמצעי חיתוך שורשים. המוטות מוחדרים לצנרת דרך אחד הפתחים ובעזרת מצלמה מזהים את הסתימה, חותכים את השורשים ושואבים את שאריות השורשים אל הביובית.

כן, צנרת PVC היא צנרת עמידה בפני חדירת שורשים ולכן רבים משלבים אותה בבנייה החדשה ובשיפוצי בתים.

חייגו 0722-657-843 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

 
צרו עמנו קשר
צור קשר