חיתוך שורשים בביוב

/חיתוך שורשים בביוב
חיתוך שורשים בביוב2019-01-06T13:02:20+00:00

שירותי חיתוך שורשים

צמיחת שורשים בצנרת הביוב, היא תופעה שלא מעט אנשים נאלצים להתמודד איתה, בין אם הם מודעים לכך ובין אם לא. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הבעיה היא באמצעות אינסטלטורים מקצועיים שיודעים כיצד לטפל בצנרות ביוב.

אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי ומנוסה, שמתמחה בחיתוך שורשים בביוב, ניקוי הצנרת והחזרתה לעבודה תקינה. לרשות החברה עומדים אינסטלטורים מהשורה הראשונה וכלי עבודה מתאימים. אנחנו מבצעים את עבודתנו באזור המרכז והשרון.

חיתוך שורשים על ידי ביובית לפני ואחרי 3

טיפים

צנרת הביוב שלכם נסתמה? יש סיכוי גבוה ששורשיו של עץ סמוך חדרו אל הצנרת ויצרו מחסום בו נתפסו ניירות טואלט, מגבונים ופריטים נוספים שאינם מתכלים במהירות. סתימת שורשים, בעיקר של עצי הפיקוס הנפוצים מאוד בערים, היא בעיה נפוצה המחייבת התערבות של שרברב מקצועי וכאן נחלץ לעזרתכם.

פתרון לבעיה

באמצעות ציוד מתקדם וייעודי לחיתוך שורשים בצנרת ביוב, הכולל מוטות גמישים, ציוד חיתוך ומצלמות, אנו נחדור אל תוך הצנרת ונחתוך את השורשים שחדרו לחלל הצנרת דרך חריצים בבטון או החֶמר ממנו היא עשויה וחוסמים את המעבר החופשי – כל זאת, בלי לפגוע בצנרת ובלי צורך להחליף אותה. עם זאת, במקרים קשים במיוחד, בהם השורשים ניקבו את הצנרת, אין מנוס מהחלפת הצנרת הפגועה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר.

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

חייגו עכשיו!
צרו עמנו קשר
צור קשר